Information
Digital Supporters Edition bonus content
- Original Soundtrack
- Digital World Map
- 4K Wallpapers
- Digital Artbook
- Digital Manual
- History Video
- Behind the Scenes Video
Minimum system requirements (PC)*
| OS | Windows 7/8/10 |
| CPU | 3.0 GHz Quad Core CPU |
| RAM | 8 GB |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480, 4 GB VRAM |
| HDD | 10 GB free disk space |
Recommended configuration (PC)*
| OS | Windows 10 |
| CPU | 4.0 GHz Quad Core CPU |
| RAM | 16 GB |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580, 6 GB VRAM |
Other details
| Languages | German
English Polish Spanish - Spain |
| Release dates |
September 17, 2020
|
| Publisher | Toplitz Productions |
| Developers | Render Cube |
| Works on | Windows |






















Reviews
There are no reviews yet